Elektrikli atv motorlar hakkında bilgi ve öneri istiyorum?

0 beğenilme 0 beğenilmeme
556 gösterim
4 Kasım 2016 Atv motor kategorisinde HeroTürk (4,640 puan) sordu

Merhabalar,  Ucuz yollu ATV almak istiyorum; http://www.bisikletcim.com/yuki-yk-23-shock-on-road-atv  bu motoru buldum. Şehiriçinde kullanacağım. Ara ara rampalı yollarda kullanılacak. Eğer elektrikli ATV ler hakkında bilginiz varsa insanlık namına bi paylaşın yau hiç biyerde bu konuyla ilgili bilgilendirme yok :/ Son olarak; http://www.motoyoldas.com.tr/Urundetay/YK_23SHOCKElektrikliATV/1052 ve http://www.bisikletcim.com/yuki-yk-23-shock-on-road-atv arasındaki fark sadece görüntüden ibaret mi? Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

2 Cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
4 Kasım 2016 HeroTürk (4,640 puan) cevapladı
4 Kasım 2016 HeroTürk seçti
 
En İyi Cevap

Vermiş olduğunuz linklerdeki atv motor modellerini inceledim.
Bisikletçimdeki atv motor modeli on road bir atv motordur. http://atvmotor.web.tr/on-road-atv-ile-off-road-atv-fark-nedir/ bu konuyu okumanızı öneririm.
İki atv arasındaki fark bence sadece onn road off road olmasıdır.
Bunun dışında elektrikli atv veya motosiklet asla önermem. Bu modeller en ufak bir rampada zorlanıyor hatta çıkamıyor diyebilirim .Daha öncesinde elektrikli atv motor görmedim ve kullanmadımda fakat elektrikli motor gördüm yokuşlarda pedal çevirmek zorunda kalabilirsiniz. Bu modeller genelde çocuklar için üretilen bir model olarak düşünüyorum.

Size tavsiyem normal bir atv motor almanızı öneririm. Özellikle şehir içi kullanacağım diyorsanız on road ehliyetli model kullanmanızı öneririm. Bunun için isehttp://atvmotor.web.tr/atv-motor-ehliyet-gerekir-mi-hangi-ehliyet-kullanir/ bu konuda alt kısımda atv motor cezaları hakkında bilgi verdim.
Başa sorularınız olursa bildiğim kadarı ile yardımcı olabilirim

0 beğenilme 0 beğenilmeme
18 Ocak deryaaydinay@hotmail.com cevapladı
Yekta ben. Hala aryorsanız biz satıyoruz
18 Ocak HeroTürk (4,640 puan) yorumladı
Merhaba,

Model ve fiyatlarınızı belirtir misiniz?
psikoloji taban puanları

46 soru

60 cevap

17 yorum

651 üye

...