Atv motor Alırken Dikkat Edin

Atv motor Alırken Dikkat Edin

Atv motor Alırken Dikkat Edin

Atv motor alımlarında sorun yaşayan arkadaşlarımıza bir kaç öneri sunmak istiyorum. Sitemizin forum kısmında bir üyemiz tarafından başına gelen talihsizlikleri blog sayfamıza da taşımak istiyorum.

Atv motor satın aldıktan sonra yapılması gerekenler

  1. Kullanım kılavuzu ve fatura: Kargo elinize ulaştığında mutlaka garanti belgesi, faturası ve kullanma kılavunuzun gönderildiğine emin olunuz. En ufak bir sorunda sizlere fatura sordukları için haklı dahi olsanız haklılığınızı ispat etmek bayağı bir zor olacaktır.
  2. Günlük Bakımları: Atv motor elinize gelince yağına, suyuna ve gerekir ise benzinine kadar bakınız. Tam olarak görülse bile 10 15 km kadar gittikten sonra tekrar durup seviyeleri kontrol ediniz.
  3. Bijonlar: Başka forumlarda ve kullanıcılardan edindiğim bilgilere göre mutlaka tüm vidaları sıkmalısınız. Üretici firma çok fazla ilgi göstermediği için kontrollerini sizin yapmanız gerekmelidir.
  4. Hava kontrolleri: Lastiklerin havasını mutlaka kontrol ediniz. Kullanma kılavuzunda yazan değerlere göre bir benzinci veya lastikçiye götürüp lastiklerin barlarını kontrol ediniz.

Bugüne kadar kimin ile konuştuysam Çin malı alınmamalı Avrupa malı alınması gerektirdiği söylenmektedir. Artric cat ve kymco ülkemizde satılan atv motor markalarıdır. Fiyat olarak ise çok ciddi farklar vardır. Fiyat karşılaştırması için atv motor fiyatları konusunu okumanızı tercih ederim.

Forum konusu için buraya tıklayınız

Düşüncelerinizi yorum yaparak bizim ile paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Emin dedi ki:

    Bir soru sormak istiyorum.. Arazide kullanmayı düşündüğüm bir ATV motor almak istiyorum..Çok özellikli olması önemli değil..Bizim yörede araziler biraz dik ve eğimli..45 derecelik eğimli(300-400 metre) biraz yumuşak tozlu arazilerde 4×2 ATV motorlar iş görürüm? Yardımcı olursanız sevinirim…

Yorum Yaz